Koloidní stříbro - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Koloidní stříbro

KOLOIDY
K čemu lze koloidní stříbro použít:


1. Antibiotické působení, likviduje bakterie.
2. Antivirové působení, likviduje viry.
3. Antimykotické působení, eliminuje plísně.
4. Patogeny ničí v průběhu 5-6 minut, avšak převážná část přátelských střevních bakterií zůstane nedotčena.
5. Posiluje imunitní systém a zlepšuje trávení.
6. Regeneruje organismus a zlepšuje celkový zdravotní stav.
7. Působí prokazatelně protizánětlivě.
8. Působí při odhlenění organismu.
9. Při vnějším použití a vyšší koncentraci usnadňuje hojení ran.
10. Má schopnost vázat na sebe rtuť, která je poté vyloučena z těla /amalgamové plomby/.
11. Vyplavuje toxiny z těla.
Koloidní stříbro ničí jen nepřátelské bezkyslíkaté mikroorganizmy a neubližuje přátelským baktériím, které potřebují k životu kyslík. Stříbro neničí tyto bakterie přímo, ale rozkládá enzymy těchto bezkyslíkatých baktérií, virů, plísní a částečně i parazitů. Koloidní roztok stříbra vyzařuje specifický enzym, funguje jako katalyzátor a efektivně vyřadí patogeny z činnosti. Velikost nanočástic koloidního stříbra je od 1,5 do 5 nm, viry mají velikost od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů. Výsledkem této činnosti je, že si patogen nemůže proti koloidnímu stříbru vytvořit rezistenci.
Koloidní stříbro je také účinné při průjmech, protože ničí bakterie, které je vyvolávají. Při užívání koloidního stříbra jsou hubeny velmi rychle kvasinky a plísně nabourávající celý organismus - kožní plísně, plísně na dlaních, nohách, nehtech a u žen také poševní plísně. Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Odstraňuje z organismu hlen, nereaguje s jinými léky, napomáhá rozvoji buněk.  Zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy.
Jak vyrábíme koloidní stříbro.
V žádném případě nevyrábíme na sklad, každou objednávku řešíme individuálně.
Výroba koloidního stříbra probíhá při malém napětí a malých proudech, přes síťový laboratorní zdroj EA-PS084-03B na hodnotu cca 30ppm.
Základem výroby je kvalitní destilovaná voda, stimulovaná Solfeggio frekvencemi a strukturovaná pozitivními informacemi.
Způsobem výroby se náš výrobek liší od jiných.
Výrobní systém je z hygienických důvodů uzavřen a je ve sterilním prostředí.
Hotový výrobek je přefiltrován přes speciální filtr.
Plnění je do speciální hnědé láhve 0.5l, určené pro léčiva s odnímatelným uzávěrem a informačním štítkem.
Koloidní stříbro je univerzální prostředek, při dodržení dávkování bez vedlejších účinků. Je prokázáno, že je účinné proti bakteriím, virům a plísním. Lze jej použít k léčení nemocí, ale i k prevenci. Při vyšší koncentraci a vnějším použití urychluje hojení.
Užití:
Je nutné začít opatrně s menším dávkováním, nepřetěžovat detoxikační systém odumřelými patogeny a pít dostatečné množství tekutin.
První týden, při koncentraci 30ppm, 2cl ráno. Druhý týden je při koncentraci 30ppm, 2cl ráno a večer. Třetí týden při koncentraci 30pm, 2cl ráno a večer do spotřebování obsahu. Kůru můžeme opakovat po čtrnácti dnech.  
Legislativní nařízení ČR i přes prokazatelné léčivé účinky, umožňuje tento produkt nabízet jen pro technické účely. Jakákoliv manipulace je na vlastní uvážení a osobní zodpovědnost.

REGEN CLUB z.s. 2007 - 2021
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah